Spar – Omloop van het Hageland – Tielt-Winge: Elenco Iscritte

Spar – Omloop van het Hageland – Tielt-Winge (1.1)

3/03/2019  »  Tienen  ›  Tielt – Winge   (132.6km)

Elenco Iscritte:

  1. Trek-Segafredo Women
    1 VAN DIJK Ellen
    2 HANSON Lauretta
    3 LEPISTÖ Lotta
    4 PLICHTA Anna
    5 LONGO BORGHINI Elisa
    6 WILES Tayler
    7 WORRACK Trixi
  2. BTC City Ljubljana
    11 PINTAR Urša
    12 BUJAK Eugenia
    13 BOOGAARD Maaike
    14 CHURSINA Anastasia
    15 VAN DE REE Monique
    16 SIMMONDS Hayley
    17 ZIGART Urska
  3. Hitec Products
    21 TAGLIAFERRO Marta
    22 UNEKEN Lonneke
    23 GARNER Lucy
    24 FELDMANN Pernille
    25 HEINE Vita
    26 LUTRO Amalie
    27 SOLVANG Julie Meyer
  4. Doltcini – Van Eyck Sport
    31 VEKEMANS Anisha
    32 MARKUS Kelly
    33 BERTEAU Victoire
    34 ERAUD Séverine
    35 SICOT Marion
    36 VANDENBROUCKE Saartje
    37 VANDENBULCKE Jesse
  5. Top Girls Fassa Bortolo
    41 DALLA VALLE Elisa
    42 LEONARDI Elena
    43 MARTURANO Greta
    44 PERINOVIC Maja
    45 STEFANI Martina
    47 TOMASI Laura
  6. Mexx – Watersley International WCT
    51 EHRLER Desiree
    52 GEERIS Femke
    53 INGHELBRECHT Sarah
    54 JUNIPER Nicola
    55 KOCH Franziska
    56 LECHNER Corinna
    57 GROOTHUESHEIDKAMP Lisa
  7. Equano-Wase Zon Cycling Team
    61 PEREKITKO Karolina
    62 FRASER Elyse
    63 TORTOLINA Gaia
    64 HERMANS Anka
    65 FLATAAS Marie
    66 BAELE Eveline
    67 GASS Daniela
  8. Bizkaia Durango
    71 SCHWEIZER Doris
    72 ALONSO Sandra
    73 ELBUSTO Ainara
    74 GRINCZER Natalie
    75 MARTIN Isabel
    76 IBARROLA Luisa
    77 GOROSTIZA ULLOA Aroa Nicole
  9. Mitchelton-Scott
    81 ROY Sarah
    82 WILLIAMS Georgia
    83 ALLEN Jessica
    84 KENNEDY Lucy
    85 BROWN Grace
    86 TENNIGLO Moniek
    87 ELVIN Gracie
  10. Health Mate – Cyclelive Team
    91 SCHWEINBERGER Kathrin
    92 MUSTONEN Sara
    93 DELBAERE Fien
    94 SÜßEMILCH Laura
    95 LOZANO Laura Camila
    96 VAN HAAFTEN Kirstie
    97 SCHWEINBERGER Christina
  11. Biehler Pro Cycling Team
    101 HOOGEBOOM Roos
    102 HOFMAN Merel
    103 WASMUS Nienke
    104 KLEMENT Melanie
    105 VAN GOGH Natalie
    106 COLBORNE Henrietta
    107 BEEKHUIS Teuntje
  12. FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
    111 BRAVARD Charlotte
    112 DUVAL Eugénie
    113 GROSSETETE Maelle
    114 KITCHEN Lauren
    115 RICHIOUD Greta
    116 GILLOW Shara
    117 WIEL Jade
  13. Isorex No-Aqua Ladies Cycling Team
    121 VERSTICHELEN Femke
    122 GRÖNDAHL Antonia
    123 LANE Crystal
    124 STONE Isabella
    125 MEAKIN Emily
    126 LURQUIN Alyssa
    127 DE WULF Yasmine
  14. Alé Cipollini
    131 PEÑUELA Diana
    132 HOSKING Chloe
    133 QUAGLIOTTO Nadia
    134 SWINKELS Karlijn
    135 VAN ‘T GELOOF Marjolein
    136 TREVISI Anna
    137 KASPER Romy
  15. Movistar Team
    141 BIANNIC Aude
    142 FOURNIER Roxane
    143 GONZÁLEZ Alicia
    144 GUTIÉRREZ Sheyla
    145 JASINSKA Małgorzata
    146 PATIÑO Paula
    147 RODRÍGUEZ Gloria
  16. Illi Bikes CT
    151 ARMEE Nele
    152 LENSECLAES Ditte
    153 GEOGHEGAN Michelle
    154 MORGAN Savannah
    155 CROKET Gilke
    156 TROCH Tiana
    157 VANDERHEYDEN Liena
  17. Valcar Cylance Cycling
    161 CONSONNI Chiara
    162 CAVALLI Marta
    163 GUAZZINI Vittoria
    164 PERSICO Silvia
    165 POLLICINI Silvia
    166 SANGUINETI Ilaria
    167 VIGILIA Alessia
  18. Parkhotel Valkenburg Cycling Team
    171 BUYSMAN Nina
    172 VAN VEEN Esther
    173 WIEBES Lorena
    174 RAAIJMAKERS Marit
    175 SWINKELS Sylvie
    176 DE VUYST Sofie
    177 ADEGEEST Loes
  19. Keukens Redant Cycling Team
    181 BORGLI Stine Anderson
    182 DE LANGHE Luca
    183 ERIKSEN Malin
    184 VAN Yarne
    185 JARY Rachel
    186 RAVNDAL Birgitte
    187 VANDER SANDE Elise
  20. Bepink
    191 GUDERZO Tatiana
    192 BARBIERI Rachele
    193 RAGUSA Katia
    194 PATTARO Francesca
    195 PERINI Chiara
    196 ZANARDI Silvia
    197 STEIGENGA Nicole
  21. Team Virtu Cycling Women
    201 GUARISCHI Barbara
    202 SIGGAARD Christina
    203 KOSTER Anouska
    204 BASTIANELLI Marta
    205 MOBERG Emilie
    206 PENTON Sara
    207 KRÖGER Mieke
  22. Multum Accountants Laduies Team
    211 FEYTENS Ellen
    212 SARLIN Eeva
    213 CREAMER Lauren
    214 HUITFELDT Josefine
    215 JOHANSSON Johanna
    216 TURBLIN Chloë
    217 NORBERT RIBEROLLE Marion
  23. CCC – Liv
    221 SKALNIAK Agnieszka
    222 DEMEY Valerie
    223 MARKUS Riejanne
    224 KUIJPERS Evy
    225 MOOLMAN Ashleigh
    226 KOREVAAR Jeanne
    227 LACH Marta
  24. Team Sunweb
    231 ANDERSEN Susanne
    232 SOEK Julia
    233 GEORGI Pfeiffer
    234 KIRCHMANN Leah
    235 LIPPERT Liane
    236 MACKAIJ Floortje
    237 MATHIESEN Pernille
  25. Lotto Soudal Ladies
    241 VAN DEN STEEN Kelly
    242 DE JONG Demi
    243 NGUYỄN Thị Thật
    244 HOFFMANN Chantal
    245 BRAAM Danique
    246 DESSART Marie
    247 VANHOUTTE Fenna

1 COMMENTO

LASCIA UN COMMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here