Danilith Nokere Koerse voor Dames: Elenco Partenti

1^ Danilith Nokere Koerse voor Dames (1.1)

20/03/2019  »  Deinze  ›  Nokere   (121.6km)

Elenco Partenti:

  1. Lotto Soudal Ladies
    1 DOM Annelies
    2 CASTRIQUE Alana
    3 CHRISTMAS Dani
    4 KOPECKY Lotte
    5 MOONEN Puck
    6 VAN DEN STEEN Kelly
  2. Boels – Dolmans Cycling Team
    11 PIETERS Amy
    12 BUURMAN Eva
    13 DIDERIKSEN Amalie
    14 MAJERUS Christine
    15 SCHNEIDER Skylar
  3. Alé Cipollini
    21 ERIĆ Jelena
    22 RAIMONDI Jessica
    23 PEÑUELA Diana
    24 SWINKELS Karlijn
    25 VAN ‘T GELOOF Marjolein
    26 YONAMINE Eri
  4. Canyon SRAM Racing
    31 CROMWELL Tiffany
    32 ERATH Tanja
    33 GAFINOVITZ Rotem
    34 KLEIN Lisa
    36 HARRIS Ella
  5. Movistar Team
    41 FOURNIER Roxane
    42 GONZÁLEZ Alicia
    43 BIANNIC Aude
    44 OYARBIDE Lourdes
    45 JASINSKA Małgorzata
    46 TERUEL Alba
  6. Parkhotel Valkenburg Cycling Team
    51 DE GAST Belle
    52 DUYCK Ann-sophie
    54 RAAIJMAKERS Marit
    55 SWINKELS Sylvie
    56 WIEBES Lorena
  7. Team Sunweb
    61 ANDERSEN Susanne
    62 KIRCHMANN Leah
    63 MACKAIJ Floortje
    64 MATHIESEN Pernille
    65 RIVERA Coryn
    66 SOEK Julia
  8. Astana Womens Team
    71 ISKAKOVA Amiliya
    72 POTAPOVA Faina
    73 PIRRONE Elena
    74 SAIFUTDINOVA Natalya
    75 UMUTZHANOVA Makhabbat
    76 SHEKEL Olga
  9. Bepink
    81 BARBIERI Rachele
    82 GUDERZO Tatiana
    83 PERINI Chiara
    84 STEIGENGA Nicole
    85 RAGUSA Katia
    86 CANVELLI Vania
  10. Biehler Pro Cycling Team
    91 WASMUS Nienke
    92 TON Quinty
    93 COLBORNE Henrietta
    94 HOFMAN Merel
    95 KLEMENT Melanie
    96 VAN GOGH Natalie
  11. BTC City Ljubljana
    101 BOOGAARD Maaike
    102 LONGYKA Anja
    103 CHURSINA Anastasiia
    104 RADOTIC Mia
    105 SIMMONDS Hayley
    106 VAN DE REE Monique
  12. Charente-Maritime Women Cycling
    111 ABGRALL Noémie
    112 QUINIOU Marine
    113 LAHAYE Lucie
    114 MINAUD Manon
    115 MORICHON Anais
    116 VERHULST Gladys
  13. Doltcini – Van Eyck Sport
    121 DOCX Mieke
    123 DE BAAT Kim
    124 VANDENBULCKE Jesse
    125 MARKUS Kelly
    126 VAN VELZEN Bryony
  14. Health Mate – Cyclelive Team
    131 DEFOUR Lara
    132 DELBAERE Fien
    133 MUSTONEN Sara
    134 SCHWEINBERGER Kathrin
    135 VAN HAAFTEN Kirstie
    136 LOZANO Laura Camila
  15. Hitec Products
    141 GARNER Grace
    142 GARNER Lucy
    143 LUTRO Amalie
    144 TAGLIAFERRO Marta
    145 STOUGJE Chanella
    146 UNEKEN Lonneke
  16. Great Britain
    151 CALLANDER Rhona
    152 DOCHERTY Anna
    153 HOLL Jenny
    154 RAYBOULD Rebecca
    155 ROBERTS Jessica
    156 KNIGHT Josie
  17. WCC Team
    161 CAMPBELL Teniel
    162 ESPÍNOLA Agua Marina
    163 KOLESAVA Anastasiya
    164 MEJÍAS Marlies
    164 YAPURA Fernanda
    165 REUSSER Marlen
  18. Rogelli-Gyproc U-23
    171 VERHOEFF Ingrit
    172 BEX Nathalie
    173 BOSSUYT Shari
    174 HOOLWERF Cathalijne
    175 JONKERS Eva
    176 KNAVEN Britt
  19. Isorex No-Aqua Ladies Cycling Team
    181 BOURGUIGNON Margot
    182 DE WULF Yasmine
    183 GRÖNDAHL Antonia
    184 JONKER Kerry
    185 VERSTICHELEN Femke
    186 MEAKIN Emily
  20. Illi Bikes CT
    191 ARMEE Nele
    192 CROKET Gilke
    193 LENSECLAES Ditte
    194 LOUCHAERT Justine
    196 TROCH Tiana
    197 BOHATA Anna
  21. Multum Accountants Laduies Team
    201 JOHANSSON Johanna
    202 SHEPHERD Josie
    203 HUITFELDT Josefine
    205 VAN DEN STEEN Kim
    206 TURBLIN Chloë
  22. Jos Feron Lady Force
    211 STOCKMAN Julie
    212 VAN HOUTUM Céline
    213 HANNES Kaat
    214 FERON Senna
    215 VAN WITZENBURG Marieke
    216 EHRBERG Liisa
  23. Multum Accountants Laduies Team
    201 JOHANSSON Johanna
    202 SHEPHERD Josie
    203 HUITFELDT Josefine
    205 VAN DEN STEEN Kim
    206 TURBLIN Chloë

1 COMMENTO

LASCIA UN COMMENTO

Please enter your comment!
Please enter your name here